Vozy, na které je spolehnutí – jen u autopůjčovny Brno

Plánujete dovolenou, pracovní cestu nebo jakýkoli jiný přesun a potřebujete vůz dostatečně spolehlivý? Vaše vlastní auto muselo zrovna do servisu? Tohle jsou případy, kdy je pro vás autopůjčovna Brno perfektním řešením. Je nám jedno, jestli chcete cestovat po městě, nebo zda si vyrazíte na okružní jízdu po EU. Naším hlavním cílem jste vy jako spokojený klient. Vyhovíme proto všem a to 7 dní v týdnu v době od 7 do 18ti hodin. Pokud si nemůžete automobil vyzvednout, jsme schopni jej do 90 minut od potvrzení objednávky přistavit zdarma kdekoliv po Brně.

Vozový park s rozsahem, který uspokojí i náročné

Je jasnou věcí, že každý klient preferuje vůz jiného typu, vzhledu i vlastností. Tudíž i nás park je zásoben v takové míře, že si u nás vybere vůz dle vkusu opravdu každý klient. Nabízíme jak automobily vhodné k rodinným výletům, tak i sportovnější kousky, se kterými se dá vyrazit na pánskou jízdu. Nechybí ani luxusnější vozidla vhodná pro firemní reprezentaci. Vše je k dispozici jak s manuální, tak i automatickou převodovkou. Autopůjčovna Brno disponuje navíc pražskou pobočkou autopůjčovna Praha, kde je nabídka vozidel podobně rozmanitá.

A jak na to konkrétně?

Podmínky pronájmu vozidla od autopůjčovny Brno i autopůjčovny Praha vás nepochybně mile překvapí. Stačí vám k tomu alespoň dvouleté zkušenosti s řízením automobil, minimální věk 21 let a občanský a řidičský průkaz, který nám předložíte pro sjednávání pronájmu. Nakonec milá zpráva – veškeré ceny uvedené na našich webových stránkách jsou konečné, není tedy třeba se obávat nějakých skrytých poplatků.

Jak vlastní zapůjčení probíhá?

Praze i Brně si můžete si vybrat s širokého sortimentu osobních automobilů či dodávek. Všechny automobily jsou pravidelně evidovány a kontrolovány, ručíme vám tím za jejich stoprocentní technický stav. Najdete tu jak Octavii na výlet, tak i modernější Superb. Pokud si nejste jisti volbou a vhodností vozu, jsou vám naši lidé opět k dispozici. Po volbě je na místě rezervace vozu, kterou lze provést mailem nebo po telefonu. Uveďte také, zda si vůz vyzvednete, nebo ho chcete někam přistavit. Čas předání záleží na domluvě. Při samotné předávce vůz nafotíme a zkontrolujeme – je to pojistka případných problémů a pochybností při vrácení. Pak s vámi sepíšeme jednoduchou smlouvu o vypůjčení vozidla. Celý tento proces zabere obvykle nejvýše 15 minut.

Bonusy pro klienty

Pro vaši plnou spokojenost vám autopůjčovna Brno i autopůjčovna Praha nabízí několik bonusových služeb. Můžete si u nás například zapůjčit GPS navigaci, dětskou autosedačku nebo připojištění mobility pro jakoukoliv technickou závadu a pojištění a připojištění mezinárodních asistenčních služeb v ceně.

Když vůz vracíte

Vrácení vozu je posledním krokem naší spolupráce. Vozy vám pronajímáme s plnou nádrží, takže prosíme o stejný stav při jejich vrácení. Stejně jako při předání vozidla, i zpětné převzetí může probíhat na domluveném místě. Nás člověk opět zkontroluje stav vozu, nádrže a ujetých kilometrů. Poté vám vrátíme kauci. V případě, že jste kauci skládali platební kartou či převodem, vrátíme ji stejnou cestou. Jestliže jste platili hotově, dostanete ji zpátky ihned.

Publikováno: 25. 03. 2020

Kategorie: Automobily