Vozy, na které je spoleh, to je autopůjčovna Brno

Plánujete pracovní cestu, dovolenou nebo jakýkoli jiný přesun a potřebujete vůz dostatečně spolehlivý? Vaše vlastní auto se porouchalo těsně před dovolenou? Tohle jsou případy, kdy je pro vás autopůjčovna Brno perfektním řešením. Je nám jedno, jestli chcete cestovat po městě, nebo zda si vyrazíte na okružní jízdu po EU. Naším hlavním cílem je spokojený klient. Vyhovíme proto všem a to 7 dní v týdnu v době od 7 do 18ti hodin. Pokud si nemůžete automobil vyzvednout, jsme schopni jej do 90 minut od potvrzení objednávky přistavit zdarma kdekoliv po Brně.

Vozový park s rozsahem, který uspokojí každého

Je jasnou věcí, že každý klient preferuje vůz jiného typu, vzhledu i vlastností. Proto je náš vozový park zásoben v takové míře, že si u nás vybere opravdu každý klient podle svých potřeb a vkusu. Nabízíme jak vozy vhodné k rodinným výletům, tak i sportovnější kousky, se kterými se dá vyrazit na pánskou jízdu. Nechybí ani luxusnější vozidla vhodná pro firemní reprezentaci. Vše je k dispozici s manuální i automatickou převodovkou.

Jak na to konkrétně?

Podmínky zapůjčení vozidla od autopůjčovny Brno vás určitě mile překvapí. Stačí vám k tomu alespoň dvouleté zkušenosti s řízením automobil, minimální věk 21 let a občanský a řidičský průkaz, který nám předložíte pro sjednávání pronájmu. Nakonec milá zpráva – veškeré ceny uvedené na našich webových stránkách jsou konečné, tedy bez skrytých poplatků.

A jak zapůjčení probíhá?

Můžete si vybrat s širokého sortimentu osobních automobilů a dodávek. Všechny automobily jsou pravidelně sepisovány a kontrolovány, ručíme vám tedy za jejich stoprocentní technický stav. Najdete tu Octavii na výlet i modernější Superb. Pokud si nejste jisti volbou a vhodností vozu, rádi vám poradíme. Po volbě je na místě rezervace vozu, kterou lze provést mailem či po telefonu. Uveďte také, zda si vůz vyzvednete, nebo ho chcete někam přistavit. Čas předání záleží na domluvě. Při samotné předávce vůz nafotíme a zkontrolujeme – je to pojistka případných problémů a pochybností při vrácení. Pak s vámi sepíšeme jednoduchou smlouvu o vypůjčení vozidla. Celý tento proces zabere obvykle nejvýše 15 minut.

Bonusy pro klienty

Pro vaši plnou spokojenost nabízí autopůjčovna Brno několik bonusových služeb. Můžete si u nás zapůjčit GPS navigaci, dětskou autosedačku, připojištění mobility pro jakoukoliv technickou závadu a pojištění a připojištění mezinárodních asistenčních služeb v ceně.

Když ho vracíte

Vrácení vozu je poslední krok naší spolupráce. Vozy mají před půjčením plnou nádrž, proto prosíme o stejný stav při jejich vracení. Stejně jako při předání vozidla, i zpětné převzetí může probíhat na domluveném místě. Opět zkontrolujeme stav vozu, nádrže a ujeté kilometry. Poté vám vrátíme kauci. V případě, že jste kauci skládali platební kartou či převodem, vrátíme ji stejnou cestou. Jestliže jste platili hotově, dostanete ji zpátky ihned.

Publikováno: 06. 02. 2023 / Aktualizováno: 08. 11. 2019

Kategorie: Životní styl