Kde získat vozy té nejvyšší kvality? Má je autopůjčovna Praha

Sháníte na delší nebo kratší dobu vůz, který uspokojí vaše požadavky a zároveň si nechcete pořizovat svůj? Nebo je vaše vlastní auto porouchané a akutně potřebujete přesun? To je přesně ten případ, kdy je pro vás autopůjčovna Praha perfektním řešením. Nezáleží nám na tom, jestli budete cestovat po městě nebo s vozem vyrazíte na dovolenou za hranice. Náš hlavní cíl je spokojený klient. Vyhovíme tudíž všem a to po 7 dní v týdnu. Pokud si nemůžete automobil vyzvednout, jsme schopni jej do 90 minut od potvrzení objednávky přistavit zdarma kdekoliv po Praze.

Vozový park s rozsahem, který uspokojí i náročné

Je jasnou věcí, že každý klient preferuje vůz jiného typu, vzhledu i vlastností. Tudíž i nás park je zásoben v takové míře, že si u nás vybere vůz dle vkusu opravdu každý klient. Nabízíme jak automobily vhodné k rodinným výletům, tak i sportovnější kousky, se kterými se dá vyrazit na pánskou jízdu. Nechybí ani luxusnější vozidla vhodná pro firemní reprezentaci. Vše je k dispozici jak s manuální, tak i automatickou převodovkou.

Jak na to konkrétně

Podmínky zapůjčení vozidla od naší firmy vás bezpochyby mile překvapí. Stačí vám k tomu totiž alespoň dvouleté zkušenosti s řízením motorových vozidel, minimální věk 21 let a občanský a řidičský průkaz. Ty nám oba předložíte při sjednávání konkrétního pronájmu. Nakonec milá zpráva – veškeré ceny uvedené na našich webových stránkách jsou konečné, tedy bez skrytých poplatků.

A jak probíhá konkrétní zapůjčení?

Na výběr máte k dispozici široký sortiment jak osobních automobilů, tak i dodávek. Všechny automobily jsou pravidelně evidovány a důkladné kontrolovány, ručíme vám tudíž za jejich stoprocentní technický stav. Najdete tu obyčejnou Octavii na výlet, tak i modernější Superb. Pokud si nejste jisti volbou, rádi vám poradíme. Po volbě konkrétního kusu je čas na jeho rezervaci. Automobily z naší autopůjčovny Praha si můžete rezervovat mailem nebo po telefonu. Uveďte přitom také, zda si vůz vyzvednete, nebo ho chcete někam přistavit. Čas předání pak záleží na konkrétní domluvě. Při samotném převzetí klientem vůz nafotíme a zkontrolujeme. Je to pojistka případných problémů a pochybností při vrácení. Poté sepíšeme jednoduchou smlouvu o vypůjčení vozidla – celý proces zabere obvykle nejvýše 15 minut.

Záruka profesionality

Pro naše lidi není práce jen prací, ale láskou, zájmem až posláním. Z toho taky plyne jejich dokonalé porozumění automobilovému řemeslu a všem s ním spojeným oblastem. Neváhejte se na nás tedy obrátit s jakýmkoli dotazem, návrhem, problémem či nejasnosti – vždycky vám rádi zodpovíme vše potřebné a vyjdeme vstříc, jak jen to bude v našich silách. Potřebujete automobil na zvláštní příležitost? Čeká vás dlouhá cesta do zahraničí? Se vším vám rádi poradíme – od toho jsou naši lidé tady. Vozidla autopůjčovny Praha používáme i my sami, takže vám můžeme zaručit jejich stoprocentní technický stav. U nás se vám nestane, že byste se s autem po pár kilometrech ani nerozjeli. Najdete u nás moderní automobily, které vám zajistí komfortní cestu.

Publikováno: 10. 11. 2019

Kategorie: Životní styl